CDStudent | Příprava na maturitu a přijímací zkoušky

Vyber maturitní předmět nebo službu:

Maturitní centrum Literatura Český jazyk Angličtina Matematika Fyzika Dějepis Zsv

Maturitní centrum

Maturitní centrum je on-line služba pro všechny uživatele . Stačí se pouze zaregistrovat (zdarma) a získáš přístup ke stovkám kvalitních maturitních materiálů, jejichž počet se každým dnem rozšiřuje. Kromě toho budou v  maturitním centru k dispozici články o tom, jak se efektivně na maturitu připravit.

UPOZORNĚNÍ! Nyní jsou součástí maturitního centra i ukázky přijímacích zkoušek na VŠ!

Literatura

Při přípravě na maturitu z literatury je nutné dbát na kvalitní znalost povinné četby. Proto i  obsahuje kvalitní čtenářský deník (600 rozborů knih). Kromě povinné četby je samozřejmě nutné znát i teorii (žánry a jejich představitele…) a od toho jsou na maturitní přehledy látky, které lze použít pro efektivní přípravu na maturitu. Testy ověří tvé znalosti ještě před usednutím za potítko.

Český jazyk

Jak ti pomůže s maturitou z českého jazyka? Předně ti pomocí maturitních přehledů připomene teorii (jednotlivé slovní druhy apod.), kterou je k maturitě třeba znát. To, zda ses teorii naučil správně prověří testy.

Angličtina

V dnešním světě se bez angličtiny neobejdeš a proto ber přípravu na maturitu jako přípravu pro život. obsahuje rozsáhlé přehledy anglické gramatiky (intermediate level) a samozřejmě i testy, které tvou znalost jazyka ověří. V maturitním centru pak nalezneš klasické maturitní otázky.

Matematika

V matematice jde především o počítání. Pokud budeš umět počítat, pak u maturity jistě obstojíš, i když zapomeneš nějakou tu definici. obsahuje rozsáhlou sbírku řešených příkladů  – velmi důležité je, že se jedná o řešené příklady – pokud sbírka obsahuje pouze zadání a řešení, je často k ničemu, protože student neví, jak daného výsledku dosáhnout. Až spočítáš nějaké ty příklady, můžeš se s  maturitními přehledy látky vrhnout na studium teorie a na závěr se nechat otestovat pomocí testů.

Fyzika

Chystáš se na medicínu, techniku nebo Matfyz ? Tam všude budeš fyziku potřebovat. Podobně jako v matematice nalezneš na rozsáhlou sbírku řešených příkladů z fyziky, která ti pomůže naučit se počítat typové příklady. Je však nutné znát i teorii – s tím ti pomohou maturitní přehledy látky. Jak počítání, tak znalost teorie si můžeš ověřit pomocí testů.

Dějepis

Dějepis vyniká mezi ostatními předměty především svým rozsahem. Proto také na nalezneš kromě maturitních přehledů látky obsahujících významná historická data i rozsáhlé maturitní otázky (celkem 60 okruhů), které jsou propojené s medailonky a zajímavostmi. Otázky jsou rozdělené na české a světové dějiny. Doplňkem k maturitním otázkám jsou pak přehledy letopočtů. Samozřejmě ani v dějepisu nechybějí testy.

Základy společenských věd

Filosofie, psychologie, sociologie a základy ekonomie – to vše nalezneš v  maturitních přehledech látky, které ti umožní připravit se na maturitu ze ZSV. Podobně jako v jiných předmětech jsou k dispozici testy.